Ponuka školení

Toto je zoznam školení, ktoré aktuálne ponúkam:

Intenzívny React kurz

Tri a pol až štvordňový workshop, na ktorom sa naučíte pracovať v React-e, manažovať stav aplikácie cez kontext alebo Redux, routovanie riešiť cez React Router a ako bonus si ukážeme aj základy práce v MUI.

SOLID princípy pre PHP programátorov

SOLID princípy predstavujú základ dobrého softvérového návrhu, udržiavateľného a rozširovateľného kódu a mal by ich teda poznať každý programátor. Ich dodržiavanie pomôže udržať váš kód čistý a ľahko upravovateľný.

Viac informácií

Toto je 15 dielne školenie určené pre úplných začiatočníkov v programovaní. Je vhodné pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť programovať alebo potrebujú z nejakého dôvodu poznať JavaScript k svojej práci (napríklad pre písanie testovacích scenárov, skriptov pre GTM, prípadne len viac rozumieť práci programátorov)